Saeco Xelsis – Täisautomaatne espressomasin

 

Ristrettost täiusliku cappuccinoni – nautige meeldivat kohvielamust. 15 retsepti vahel valimiseks lihtsalt libistage üle puuteekraani. Coffee Equalizer™ täiustab peenelt kohviretsepte, et need sobiksid ka nõudlikule kohvinautijale.

Hõrk kohv, mida on lihtne täpselt teie maitse järgi valmistada

Coffee Equalizer™-iga saab vaid ühe puudutusega teha 15 kohvijooki


15 maailma parima kohvijoogi valmistamine on lihtne

Nautige paljusid erinevaid kohvijooke alates espressost ja cappuccinost ning lõpetades erijookidega nagu Americano ja Flat White. Saate pakkuda kõigile just nende eelistustele vastavat kohvi.

Meie kõige täiuslikum puuteekraaniga näidik

Tänu Coffee Equalizer™-ile saate puuteekraanil oma joogi omadusi intuitiivselt muuta: saate reguleerida kohvi kangust, kogust, temperatuuri ja maitset, piimavahu kogust ja tugevust ning isegi kohvi ja piima lisamise järjekorda. Valmistage just endale meelepärane kohv.

Keraamilise kohviveskiga saab jahvatada kohvi kuni 20 000 tassi jaoks

Meie reguleeritavad kohviveskid on keraamilised, mistõttu on need vastupidavad ega saa kergesti kahjustada. Seega jahvatatakse kohvi alati justkui esimesel korral ja saate värskelt jahvatatud ubadest valmistada kuni 20 000 tassitäit maitsvat kohvi. Kohvi rikkalikku maitset saab täiustada 12 erineva jahvatusseadistusega.

Tänu AquaCleanile kuni 5000* tassitäit ilma katlakivi eemaldamata

AquaClean on meie patenteeritud veefilter, mis on mõeldud parandama kohvi kvaliteeti vee puhastamise läbi. Samuti ennetab see kohvimasina veesüsteemis katlakivi tekkimist: filtrit regulaarselt vahetades saate katlakivi eemaldamata valmistada kuni 5000* tassi kohvi.

Auruga puhastatud piimasüsteemi hügieenilisus on tõestatud

HygieSteami funktsioon puhastab teie vastava korralduse andmisel auruga kogu piimasüsteemi alates tilast kuni piimatorudeni. Lisaks puhastab Saeco Xelsis iga kord, mil piimaga jooki valmistate, piimasüsteemi automaatselt hügieenilise aurujoaga, et süsteem oleks puhas ja järgmise joogi valmistamiseks valmis.

Kaheksa kasutajaprofiili: lihtsaim viis retseptide salvestamiseks

Igaühe lemmikjoogid ja personaalsed seadistused saab värvilise puuteekraaniga näidikut kasutades intuitiivselt kaheksa kasutajaprofiili alla salvestada.

Valmistab korraga kaks tassitäit kohvijooki, sh cappuccinot

Saate ühe nupuvajutusega valmistada oma lemmikkohvijooke, sh cappuccinot ja latte macchiatot – nii ühe kui ka kahe tassitäie kaupa.

Sisemine kohvivalmistusliides on lihtsasti eemaldatav ja selle saab vaid sekunditega puhtaks loputada

Sisemine kohvivalmistusliides on lihtsasti eemaldatav ja selle saab vaid sekunditega puhtaks loputada. Nii on teie Saeco Xelsis alati valmis suurepärase maitsega kohvi valmistamiseks.

Kolme klikiga puhastus- ja hooldussüsteem

Kõigest kolm klikki ja Saeco Xelsis alustab puhastustoimingut, mis on vajalik suurepärase maitsega kohvi ja muude jookide valmistamiseks.

Saeco jahvatab värsketest kohviubadest parima välja

Itaalias Centro Studi Assaggiatori poolt läbiviidud degusteerimine – Itaalia degusteerijad kinnitavad, et meie Saeco täisautomaatsed masinad valmistavad igat sorti kohviubadest soovitud kvaliteediga kohvi.

Suurepärane piimavaht tänu Latte Perfetto tehnoloogiale

Kreemjast vahustatud piimast kuuma vahustamata piimani – meie patenteeritud Latte Perfetto tehnoloogiaga saate barista kvaliteediga piima, mis sobib ideaalselt teie retseptides kasutamiseks ja vastab teie isiklikule maitsele. Coffee Equalizer™-iga saate valida vahu paksuse ja aja, millal piim joogile lisatakse. Iga kasutuskorra järel toimub automaatne auruga puhastamine.

Eriti tõhusalt ja kiirelt kuumenev vesi

Ideaalse kohvi valmistamiseks peab temperatuur olema õige. Meie eriti tõhus veeboiler on valmistatud kergest alumiiniumist ja selle roostevabast terasest korpus kuumutab vee kiiresti sobivalt kõrge temperatuurini.

Loe veel: