Kohvimasinad

Kohvimasinad võimaldavad vastavalt eelistustele valmistada kõrgekvaliteetseid kohvijooke nii kodus kui ka kontoris.

Automaatsed espresso kohvimasinad

nullAutomaatsed kohvimasinad ei valmista vaid espressot, vaid ka klassikalist musta kohvi ehk caffé americanot, piimakohvi ehk nii cappuccinot kui ka caffé latte’d ja paljusid teisi kohvijooke. Automaatseid espressomasinaid on nii sisse ehitatud piimakannu ja -vahustajaga kui ka manuaalsete funktsioonidega. Automaatsed kohvimasinad valmistavad värskelt jahvatatud kohviubadest erineva kangusega kohvijooke – piimaga või ilma, kakaoga või ilma jne. Neis kohvimasinates on ühendatud ainulaadne kohvi valmistamissüsteem, ülim aroom, täiuslik jahvatus, suurepärane piimatöötlus ja nauditav kohvielamus. Automaatseid kohvimasinaid on väga lihtne puhastada ja hooldada. Need on energia- ja ressursisäästlikud, hoides ühtlasi kokku ka maitsva kohvijoogi valmistamiseks kuluvat aega!
Automaatne espressomasin valmistab kohvi kiiresti, mugavalt ja maitsvalt – just nii nagu tõeline kohvinautleja vajab.

Väga hea valik automaatseid espressomasinaid.

Käsitsi juhitavad espresso kohvimasinad

nullKäsitsi juhitav espressomasin annab kohviasjatundjatele kõik, mida on vaja klassikalise espresso valmistamiseks, kasutades kas valmisjahvatatud kohvi või padjakesi. Käsitsi juhitavas kohvimasinas soovitame eelkõige kasutada ise värskelt jahvatatud kohviubadest kohvi, et tagada võimalikult värske kohvi maitse ja aroom. Käsitsi juhitavatel espressomasinatel on sageli olemas ka piimavahustajad, mida kohvieksperdid kutsuvad pannarello’ks. Piimavahtu valmistades väljastab see auru, mis vahustab piima. Käsitsi juhitavad espressomasinad sobivad neile kohvinautlejatele, kes soovivad ise protsessi juhtida ning enda kohvi algusest lõpuni valmistada.

Kohvipadjakestega kohvimasinad

nullKohvipadjakestega ehk kapsel-kohvimasinad on ühed kõige kompaktsemad kohvimasinad, mis võimaldavad valmistada valmispakendatud kohvikapslist kiiresti kohvi. Kohv pole sel juhul värskelt jahvatatud. Ometigi võimaldavad kapslitega kohvimasinad reguleerida kohvi kangust, valmistada nii musta- kui ka piimakohvi vastavalt valitud kapslile või lisaseadmetele.

Valik kohvipadjakestega kohvimasinaid.

Filtersüsteemiga kohvimasinad

nullFiltersüsteemiga kohvimasinad võimaldavad valmistada korraga nii ühe tassi kui ka terve kannutäie musta kohvi. Filterkohvimasinad on nii valmisjahvatatud kohvipuru- kui ka sisse ehitatud kohviveski-põhised. Värskelt jahvatatud  kohviubade kasutamisel saab valida jahvatusastmete vahel. Peenema jahvatusega saab kangema maitsega kohvi ning jämedamaga kergema ja mahedama filtrikohvi. Samas on olemas ka filtersüsteemiga kohvimasinad, mille puhul saab valida, kas kasutada kohviube või jahvatatud kohvi. Kaasaegsed filterkohvimasinad lülitavad end ise mõne aja pärast välja – nii ei pea muretsema ka aparaadi ülekuumenemise pärast.

Valik filtersüsteemiga kohvimasinaid.